cze

5 urodziny naszej Fundacji

24.05.019 świętowaliśmy piąte urodziny Arki Fundacji Dzieci. Na festynie bawiło się około 80 dzieci, rodzice oraz zaproszeni goście. Wspólnie zaśpiewaliśmy Sto lat! dla naszej świetlicy i rozpoczęliśmy wesołą zabawę. Tego dnia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci, a także pyszny poczęstunek, tort i dużo słodkości. Tego dnia nie mogło zabraknąć również Lukasa Podolskiego, który choć nie mógł odwiedzić nas osobiście, to zadzwonił do nas z gratulacjami i serdecznymi pozdrowieniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy uświetnili naszą zabawę za ich wkład i zaangażowanie. Byliście super!

Szczególne podziękowania kierujemy dla pracowników Hotelu Hilton, którzy już po raz kolejny pomogli nam w organizacji naszego festynu.